Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Kontrole jednostki w 2017 roku

Lp. Termin kontroli Kontrolujący Zakres kontroli        
1. Luty Najwyższa Izba Kontroli Wykonanie budżetu Państwa w 2016 - realizacja umów na wykonanie zadań Zespołów Ratownictwa Medycznego
2. Marzec-Kwiecień Wojewoda Opolski

1.Realizacja kształcenia i doskonalenia zawodowego lekarzy.

2.  Dostępność świadczeń zdrowotnych

3. Wyposażenie podmiotu udzielającego świadczeń zdrowotnych w aparaturę i sprzęt medyczny, oraz efektywne ich wykorzystanie w realizacji zadań dydaktycznych.

3. Maj-Czerwiec Państwowy Powiatowy Inspektor     Sanitarny w  Opolu Ocena narażenia zawodowego byłego pracownika Wojewódzkiej Kolumny Transportu Sanitarnego  na czynnik jonizujący /x/
4. Czerwiec Państwowy Powiatowy Inspektor     Sanitarny w  Opolu Stan sanitarno -techniczny, rejestracja placówki, dokumentacja, dezynfekcja, sterylizacja postępowanie z odpadami i brudną bielizną.
5. Sierpień Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Opolu Prawidłowość i rzetelność obliczania składek na ubezpieczenia społeczne oraz innych składek, do których pobierania zobowiązany jest Zakład oraz zgłaszanie do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego.
6. Grudzień -Styczeń Zarząd Województwa Opolskiego

1.Realizacja zadań określonych w regulaminie organizacyjnym i statucie, dostępność i jakość udzielanych świadczeń zdrowotnych   w wybranym zakresie.

2. Prawidłowość stosowania procedur przy udzielaniu zamówień na świadczenia zdrowotne.