Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Kontrole jednostki w 2019 roku

 

Kontrole 2019 rok

Termin kontroli       

 Kontrolujący                                   Zakres kontroli                                                            
 luty   Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Opolu

Stan sanitarno-techniczny,rejestracja placówki, dokumentacja ,dezynfekcja, sterylizacja, postępowanie z odpadami i brudną bielizną. (Filia Ozimek)

luty Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Opolu Stan sanitarno-techniczny,rejestracja placówki, dokumentacja ,dezynfekcja, sterylizacja, postępowanie z odpadami i brudną bielizną. (Filia Niemodlin)
 luty  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Opolu Stan sanitarno-techniczny,rejestracja placówki, dokumentacja ,dezynfekcja, sterylizacja, postępowanie z odpadami i brudną bielizną. (Filia Dobrzeń Wielki)
 czerwiec  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Namysłowie Ocena stanu sanitarno-higienicznego (Filia Namysłów)
 sierpień  Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego Prawidłowość stosowania procedur przy udzielaniu zamówień publicznych oraz dokonywania i rozliczania wydatków o równowartości powyżej kwoty 30.000 euro.
 grudzień   Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kluczborku   Podejmowanie działań zapobiegających szerzeniu się zakażeń i chorób zakaźnych związanych z wykonywaną działalnością dotyczących m.in. stanu sanitarno-technicznego  i sanitarno-higienicznego pomieszczeń , wyposażenia i karetki, dezynfekcji i sterylizacji, postępowania z odpadami komunalnymi, medycznymi, bielizną i odzieżą ochronną. (Filia Wołczyn)

 Dokumentacja z przeprowadzonej kontroli w Dziale Organizacji i Zatrudnienia